| MaxKiller911 a întrebat:

Am cateva intrebari legate de telefonul Samsung Galaxy S4 i9505 :
1.Camera este de buna calitate?
2.Are LAG?
3.Are grafici bune in jocuri?
4.Este mare?
5.Este rezistent?

Răspuns Câştigător
| bogdancool102 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 i9505 este un telefon bun deoarece :
1.''Camera este de buna calitate?''
1.Da este de foarte buna calitate este una dintre cele mai bune avand 13 megapixeli.
''2.Are LAG?''
2. Nu, nu are lag deoarece are un android bun Android 4.2.2 (Jelly Bean), 1. 9GHz Quad-core CPU, memorie 16GB.
''3.Are grafici bune in jocuri?"
3. Uita-te mai sus la '2.' si vezi ce calitati are si iti dai seama!
''4.Este mare?''
4. Este marisor cu Ecran 5" (1080x1920) AMOLED.
''5.Este Rezistent?''
5.Da, este rezistent este protejat te sticla Gorilla Glass 3.
Funda?

5 răspunsuri:
| just2play a răspuns:

1. Da camera este foarte buna.
2. Nu.
3. Da. Cred ca cea mai buna.
4. Da este mare, dar foarte subtire.
5. Da, dar acum nu ai voie sa dai cu el de toti peretii.

P.S cei care joaca samp, pot intra pe rpg.j2p.ro:7777, un server foarte tare, acum s-a dat wipe. Este mod RolePlay. Multumesc.

| NorBy0 a răspuns:

Pai iti dai seama ca s4 e cel mai performant telefon la momentul actual! si ca rezistenta rezista la cazaturi normale! Iti dai seama ca nici un telefon nu rezista la o aruncare de la 50m inaltime laughing!

| just2play a răspuns:

Salut,

Iti voi raspunde la intrebare.
1. Da de o calitate superioara.
2. Nu.
3. Dintre cele mai bune.
4. Da, este mare, dar foarte subtire.
5. Da, rezista la socuri.

P.S

De curand am inceput sa ma joc pe acest server de samp, deoarece s-a dat wipe si s-a bagat un nou GM.

HostName: JusT2Play Romania - Reality RolePlay Server
Address: rpg.j2p.ro:7777
Players: 73 / 200
Ping: 17
Mode: J2P:RP v2.4.13 BETA
Map: San Andreas

Doresc sa stiu ce siti despre aceasta comunitate, pana acum mie mi se parte foarte tare.
Este mod RolePlay, cu un gamemod foarte avansat.

| ONElena11 a răspuns:

Telefonul este foarte bun din toate punctele de vedere, dar nu are LAG.

| MaxKiller911 explică (pentru NorBy0):

Imi dau seama de aceste lucruri, dar una este pe hartie si alta este in mana utilizatorului si eram curios big grin Si stiu un telefon care rezista la o aruncare de la 50m : NOKIA 3100 laughing))