| nelutu1 a întrebat:

Salut am cumparat un incarcator auto ORBIT de la Germanos pentru un Sony Ericsson xperia x10i. Voi ati avut incarcatoare orbit ca eu unul nu am mai auzit de firma asta pana acum. Ce ziceti este bun sa il folosesc la telefon. Specificatiile de la un incarcator auto Sony Ericsson sunt: input 12/24v 700mA, output 5.0v 1000mA si incarcatorul asta orbit are: input: 12/24v, output: 200-550mA. Astept raspuns.

1 răspuns:
| DjFlood a răspuns:

Sincer incarcatorul trebuia sa scrie pe el Sony Ericsson.ala e original.ca nu cumperi masina bmw si pe motor scrie dacie.stima