| EagleEyes97 a întrebat:

Am și eu o mare dilemă cu privire la telefonul LG G3. Butoanele de "acasă" (cele trei butoane din partea de jos a telefonului) au un aspect diferit față de cele normale văzute de mine pe alte telefoane (LG G3). Am încercat să le schimb din setări dar nu era posibil. Menționez ca nici caracteristica de a face fundalul acestor butoane transparent nu se afla in setările telefonului (așa cum am vazut pe youtube la toate telefoanele LG G3 (Romania)). Vă rog sa ma ajutați cu butoanele, sa le pot face normale (sageata, acea căsuță, si cele 2 ferestre). Mai jos aveți 2 linkuri la imaginile cu butoanele actuale :

2 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

Incearca la setari la afisaj, poate ai mai multe profiluri, daca nu nu prea poti face nimic...

| HuShEr a răspuns:

In primul rand faine link-urile laughing) si in al doilea rand trebuie sa ai in setari ceva de schimbat butoanele. daca nu ai poate e vreun model diferit de g3 sau e facatura.