| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am o intrebare si anumebig grina ce tot prefera lumea in continuare Iphone XS Max chiar daca s-a lansat noul Iphone 11 Pro Max? La anul se va lansa noul Iphone 12 Pro Max sau cum se va numi dar oamenii parca vad ca tot vor prefera sa aiba Iphone XS Max.

3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Pai xs max in primul rand s-a mai ieftinit putin…si in al doilea rand nu multa lume are 1250€ pentru un telefon. Plus ca la anul pretul s-ar putea sa fie mai mare de 1250 x.x

| Iote a răspuns:

Daca este mai bun decat cele mai noi, de ce sa-l schimbe? Numai din snobism? Nu ai bani de intretinere dar ai de iPhone ultima generatie!

| Bizon95 a răspuns:

Pentru ca pretul e DEMENTIAL la ala nou!