| Laurentiu_Hadiac_1973 a întrebat:

Salut,
am o mare problema, am un iphone 4s nu mai am sunet pe taste,cand sunt apelat cand blochez telefonul nu se aude acel fasait,cand fac poze nu se aude sunteul de click, sta doar in vibratie cand sunt sunat sau cand primesc mesaje pe email sau sms.
am facut resetare am marit volumul la maxim dar nimic, in schimb am sonor perfect pe youtube cand ascult tonurile de pe telefon si alte functii de ascultare.

ce ar trebui sa fac? va rog!

1 răspuns:
| Mărcuțianu_Maria_2000 a răspuns:

Să il dai de pe vibrații?