| Nita_Eduard_1999 a întrebat:

Am o problema...Am incercat sa fac un update la Samsung galaxy S2 si nu am reusit.Acum sunt in meniul CWM-RECOVERY si nu stiu ce sa aleg.Ma puteti sfatui? Trebuie sa aleg intre reboot sistem now,install zip from sdcard,install zip from sideload,wipe data/factory reset,wipe cache partition,backup and restore, mounts and storage si advanced.Va rog sa raspundeti DOAR daca va pricepeti.
P.S:

Răspuns Câştigător
| Made_Self_1995 a răspuns:

Daca nu merge cu system reboot, trebuie sa descarci versiunea android care o ai pe cardul SD din telefon si sa incerci din nou sa-i dai Update...install zip from sdcard...

| Nita_Eduard_1999 explică (pentru Made_Self_1995):

Multumesc.Am reusit sa fac acest lucru dupa ce am mai urmarit un tutorial.Acum am versiunea de android pe care o doream.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Si pana la urma ce doresti tu de fapt ca nu pricep... Am nevoie de mai multe detalii ca sa te ajut. Eventual trimite-mi un mesaj privat cu skype tau sau is messenger facebook ceva sa vorbim.

| Nita_Eduard_1999 explică (pentru DenisIonut01):

Nu mai este nevoie, multumesc!