| Eduard184 a întrebat:

Salut, am o problemă cu a20e-ul meu, acum jumătate de ora m-am jucat cpm cei care stiu jocul la noul update se deregleaza setarile de grafică. Aveam rezolutia la93% si aveam niste dungi pe ecran gri spre negru cand am dat la 100% nu se mai observa nimic. Asta mi se intampla doar pe 2 jocuri.De ce se intampa asta? E din cauza telefonului? Si ce mai exact.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefoanele sunt concepute sa vorbim la ele sa sunăm sa fim sunati sa dam sms uri, nu sa ne jucăm no n stop pe ele.