| LowWw a întrebat:

Salut, am o problema cu configuratorul de optiuni Orange, am ales optiunea dorita... si cand apas "vreau optiunea" imi zice : "Nu ai credit suficient pentru activarea optiunii."

credeam ca trebuie sa astept putin timp dupa ce am reincarcat telefonul dar deja au trecut aproape 2 ore si primesc acelasi mesaj...

ce trebuie sa fac sau cat mai trebuie sa astept?

(am 7, 2 euro, iar pe site zice ca am 0, 2 euro, iar optiunea costa 7 euro)

1 răspuns:
| thezbx a răspuns:

Suna si vorbeste cu un operator darai grija ca iti consuma credit. suna de pe alt telefon care sa aiba abonament la ei, ca e gratis. si vezi ca is cam prosti laughing