| Memories a întrebat:

Am o problema cu laptopul( HP g62)... nu merge wireless-ul desi daca conectez internetul prin cablu....merge.
Driver la placa de retea am si la wirelless, insa in services.msc nu imi apare wzc(wireless zero configuration).
Care ar fi solutia?
Funda

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Problema se datoreaza laptopurilor HP care sunt prost facute, apar probleme cu privire la chipul grafic si la wireless datorita materialelor de proasta calitate si sistemelor de racire care nu fac fata. Aceasi problema am avut si eu cu o bijuterie de laptop touchscreen care a ajuns demontat si depozitat prin casa. Inainte sa cumparati un laptop cautati in google despre problemele respectivului model. Nu-i asa ca ai primit garantie doar un an?