| levi_9805 a întrebat:

Salut am o problema cu snapchat. Pana acum 2 zile mergea perfect, fara probleme, dar acum nu mai pot sa trimit snap.uri pe internetul de pe cartela, tin sa precizez ca pe wi-fi merge fara probleme, dar pe datele mobile de pe cartela imi face figuri, uneori merge, uneori nu merge (de cele mai multe ori merge atunci cand resetez net.ul de pe cartela ) stie careva cauza?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Mai mult ca sigur ai trecut de traficul pe care il ai alocat.