| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am o problema la telefonul Samsung A54, cand mai stau pe datele mobile timp de ceva timp, pica internetul si nu se incarca deloc. Trebuie ori sa il repornesc, ori sa ii scot cartela si sa o pun inapoi sau sa resetez reteaua. Nu cred ca e de la Orange, cred ca e telefonul, ca asa a facut de multe ori, chiar si azi, am bagat cartela in alt telefon si mergeau perfect datele mobile. (Nu stiu sa explic bine) (sper ca se intelege)

Răspuns Câştigător
| KaiSmile27 a răspuns:

Mergi la cei de la Orange poate au o idee, poate și probleme cu cartela, se mai întâmplă.
Dacă nu, trimite telefonul în garanție
Nu cred ca rezolva sa faci o resetare totala a telefonului

| Alin5644466 explică (pentru KaiSmile27):

Nu am abonament, telefonul l-am cumparat de la un amanet care inca e in garantie la Vodafone. O sa merg la ei sa vad ce spun, dar isi revin datele daca dau repornire sau scot cartela

1 răspuns: