| AndreiViper a întrebat:

Buna Ziua TPU! Am si eu o problema cu cartela de la Orange nu mi se mai activeaza datele mobile, sa sun si sa trimit mesaje merge, pana ieri a mers perfect doar pe ea am net. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă. De multe ori se mai întrerupe când se lucrează pentru întreținerea rețelei și internetul nu funcționează. Sau o problemă cu antena din zona în care te afli. Dacă nici pana astăzi problema nu s-a rezolvat, atunci contactează Orange. Eu sunt pe Vodafone și nu o singura data s-a întâmplat.

| OaiProstEsti a răspuns:

S-o terminat datele mobile