| Arkonly a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul meu,nu se mai aude si îmi arata ca am castile conectate dar totusi nu le am, am încercat vsa bag castile (si se aude în casti) pls help

3 răspunsuri:
| xXVranceaXx a răspuns:

Posibil, ai sunetul inchis (pe mut)... nu stiu ce sa zic cu castile conectate, poate o eroare. Daca poti sa aduci telefonul tau la reparat cred ca platesti intre 200-600 de lei. Funda?

| Arkonly explică (pentru xXVranceaXx):

Îmi arata ca sunt conectate castile dat nu sunt

| Pool77 a răspuns:

Ai portul de jack murdarit.
E plin de praf si mizerie, incearca cu ceva mic si ascutit sa-l cureti, ai sa vezi ca o sa mearga.
Asa am patit si eu cu telefonul vechi, succes.