| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul Samsung galaxy 550, imi da o gramada de erori : la wi-fi, la bluetooth, la camera dar foarte foarte rar, cateodata merge foarte greu, la unele aplicatii se incalzeste de parca ar lua foc :O [mai ales daca il tin si la incarcat] mi se inchidea cateodata fara sa ii fac nimic, cand ascult muzica la casti si scot castile cand muzica canta, daca dau iar play la muzica sau joc ceva se aude pe difuzorul mic. vi se pare normal sa mi se intample asta? cum as putea diminua din erori? telefonul nu este modat sau rootat si nu il suprasolicit cu aplicatii gen task killer sau mai stiu eu ce.

2 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Mergi la garantie cu el

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să-ți faci nervi cu el, mergi la un service autorizat (garanție dacă ai este și mai bine) pentru diagnostic și reparații.
O zi bună.
Pa, pa.