| LSMM a întrebat:

Tocmai am primit un Iphone 5c si am incercat sa ascult muzica la casti. N-am vrut sa folosesc iTunes si am luat alte aplicatii care permit sa downloadez muzica. Insa atunci cand dau play unei melodii si bag castile, nu se aude in casti, ci normal, tare. Cum as putea rezolva?

4 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Este posibila o defectiune la mufa jack dar cel mai probabil programele nu functioneaza cu casti, deci, foloseste itunes. Nu trebuie sa cumperi muzica ci pui melodiile in users _ music - Itunes - adauga automat in itunes happy DUpa si le ia el singur de acolo si tu doar sincronizezi muzica

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Mai întâi baga căștile si după dai play

| LSMM explică (pentru Bogdan_Mario_1985):

Da, asa am facut. M-am exprimat gresit in intrebare.

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru LSMM):

Ooo, înseamnă cu ți-am fost de ajutor. Scuze! sad