| NSSNoShitsSherlock a întrebat:

Am o problema de ieri cu conturile google pe telefon. Cand incerc sa ma loghez apare eroare si nu imi arata conturile nici pe Gmail, Youtube, Magazin Play. Imi apar videourile pe Youtube dar nu si conturile.
Aveti vreo solutie?

1 răspuns:
| CatalinMilan a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul sau sa stergi doar conturile care apar in setari, daca nu merge asa, reseteaza parola de la cont si ar trebui sa mearga, am patit aceeasi problema dar cu o simpla resetare a telefonului a mers