| A3lxOFFICIAL a întrebat:

..Am o problema cu google play (Magazin play)...
Cand intru in google play imi apare o eroare (Verificati conexiunea si reincarcati) de ieri imi apare asa... celelalte aplicatii functioneaza (youtube,facebook,etc).
Am cautat pe youtube sa vad daca pot rezolva aceasta eroare (problema), am facut exact cum era pe youtube (am sters memoria cache si am oprit aplicatia) dar nu merge...
,, Please Help Me "!
P.s= Dau funda (scuze ca am scris asa de mult)

1 răspuns:
| GaBeLL a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi actualizarile aplicatiei apoi verifica daca merge! Daca nu poti sa-ti descarci alt market ca Mobogenie sau 1Mobile sau sa le iei de pe Apk4Fun! Sper ca te-am ajutat!