| SnowFake a întrebat:

Salut, am reincarcat cartela azi si surpriza nu mai vad sms-urile primite. straight face De ce oare? stie careva?
ca pana acum nu facea asa.
Am Sony Ericsson Xperia Mini Pro

straight face Help. please. eu pot da sms-uri. imi arata ca le primesc dar cand ma uit nu e nimic straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e plina memoria si trebuie sa stergi sms-urile vechi.Nu-mi explic altefel.Cand te uiti in sms-urile primite, nu afiseaza niciunul sau doar numai cele pe care le primesti recent?