| SnowFake a întrebat:

Salut am si eu o problema la telefonul Sony Ericsson xperia mini
Nu vad sms-urile primite, eu pot sa dau sms-uri dar nu pot sa primesc sms adica altu' imi trimite sms si degeaba ca mie nu-mi apare nimic.

Stie cineva de ce? Pana acum nu facea asa telefonul si nu am umblat la setari.

3 răspunsuri:
| ManeaAlex a răspuns:

Sterge sms. urile toatewinking

| SnowFake explică (pentru ManeaAlex):

tongue... Ehh nu aveam nici un sms in inbox,
era alta dilema. Am cumparat o cartela de la un magazin nu de la Orange shop si cand am bagat-o in telefon mi-a derutat setarile.

| ManeaAlex a răspuns (pentru SnowFake):

Si acum merge?