| AlinDma a întrebat:

Salut, am Samsung galaxy Fit si am o problema la el. Cand vreau sa activez Wifi imi da eroare, am bagat acel cod dupa net *#*# 526#*#* prima data mi-a dat Driver loading successful dupa 2-3 ore nu a mai mers am incercat iar si imi dadea Driver loading unsuccessful. Dupa 2-3 zile am incercat intruna dar degeaba cum cateva ore am incercat si a mers... Driver loading successful. dar acum iar nu mai merge si daca scriu acel cod imi da Driver loading unsuccessful. Oare de la ce sa fie? CUm pot rezolva probelma? Multumesc!

1 răspuns:
| HereToHelp a răspuns:

Daca mergi cu el in service Samsung, cu siguranta iti vor resofta telefonul sau iti vor schimba placa de baza. Mai ai garantie la el?