| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut, am Samsung Galaxy S4, si vreau sa stiu daca aplicatia Clean Master (Cleaner) imi este folositoare? Deocamdata nu o am instalata, dar ma gandeam sa o instalez? Ce ziceti sa o instalez? Ce beneficii imi ofera?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleazo, vezi daca te ajuta, daca nu o dezinstalezi si gata

| Themisterman a răspuns:

Buna!
Da e necesar sa ai aplicatia in telefon(Clean Master)
De ce? Pentru ca e o programa care pastreaza toate virus din telefon mai pe scurt se face ordin in Telefonul tau!
Daca nu intalezi poate fii blocat telefonul! Iti dau un sfat ca ar trebuie sa Intalezi!
Sper ca te-am ajutat!

| Bettykee a răspuns:

Instaleaza linistit programul, e OK. Am si eu un telefon Android si intr-o zi cand navigam pe Internet am luat ceva virus si mi s-a deschis MagazinPlay-ul cu CM si l-am instalat. Te ajuta si sa pastrezi RAMi liberi in tel, sterge chestii temporare. L-am dezinstalat odata, dar am avut nevoie de program asa ca il am si acum.

| hp8510p a răspuns:

Este o aplicatie foarte buna.Iti sterge fisierele de care nu ai nevoie si iti mai opreste din aplicatiile care ruleaza in fundal ca sa-ti ofere un plus de memorie ram