| arpikaboss14 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini cu android 2.3.6, memorie interrna 180 mb, 290 mb ram si cand vreau sa instalez minecraftul scrie ca instaleaza si dupa aia imi scrie asa: aplicatia nu afost instalata. Si nu stiu ce sa fac ca sa imi mearga. Va rog ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| SkrillexForever a răspuns:

O intrebare
La-i luat de pe net cumva?
pentru ca de pe android market nu iti accepta (scrie Aplicatia nu este compatibila cu dispozitivul dumneavoastra) sau ceva de genul ceea ce inseamna ca nu poate rula pe sistemul tau
Daca il iei de me net ia-l armv6 poate o sa mearga

3 răspunsuri:
| wasambi a răspuns:

Salut. happy Problema este de la telefon. Este prea mult pentru el. Nu exista solutie.

| arpikaboss14 explică (pentru wasambi):

Ms
Dar ce zici pe un Allview v1 viper ar mergea?

| wasambi a răspuns (pentru arpikaboss14):

Presupun ca da. telefonul are specificati de top, desi firma nu este prea complexa.