| Moldovan_Giorgia_1975 a întrebat:

Salut, am schimbat parola la telefon si am uitat-o. Am gresit-o de prea multe ori si imi cerea E-mail, dar nu apare tastatura. Ce pot face?
happy

4 răspunsuri:
| AUGUST1N a răspuns:

Resetare, nu cred ca ai alta varianta.
Du-te la un service de telefon, sau la garantie daca mai ai.

| HuShEr a răspuns:

Hard reset sau daca nu doar un clear cache ar fi de ajuns ca sa nu pierzi tot dupa clear cache iti va aparea tastatura

| Zaygon a răspuns:

Poti incerca sa legi cu ajutorul cablului otg o tastatura usb si sa scrii codul de pe tastatura.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" ( din "butoane", dacă se poate - depinde ce model de telefon ai )!

Toate cele bune!