| brokxy a întrebat:

Daca vreau sa sterg contul TPU cum o fac? Va rog dau funda. Il mai pot sterge daca nu am acces la e-mail? Am uitat parola de la e-mail si acel e-mail era facut pe un numar de telefon pe care l-am schimbat in 2012! Nici nu mai am cartela.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/tpu

trimite mesaj acolo, este adevarat sunt multi care jignesc, fac heate

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Fi atentă. Deci schimbi e-mail-ul cu unul mai actual și le trimiți e-mail celor de la TPU spunîndu-le că vrei să-l ștergi, un eventual motiv, plus îi lauzi puțin dacă vrei laughing
Da' apropo de ce vrei să-l ștergi?

| brokxy explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Tare multa lume pe aici care insulta mai mult decat sa ajute