| ilussion a întrebat:

cum transfer applicatiile instalate de pe phone memory storage pe SD card? am un telefon cu android 2.1 Model : Motorola mb511 si nu prea stiu cum sa transfer am incercat app 2 sd aplicatia accea si nu merge nici un fel de aplicatie care am luat de pe net ma refer doar aceea app 2 sd

Dau fundita

2 răspunsuri:
| Fllyyper a răspuns:

Cauta pe google play move2sd happy doresc sa precizez ca nu vor mai lucra atat de bine cand sunt pe card... fuuunda

| ilussion explică (pentru Fllyyper):

Imi spune ca telefonul meu nu este compatibil cu acel program ( move2SD) si nici cu APP2SD.