| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,am o problema, ma chinui de 2 luni sa imi dau root la android, am un android kitkat 4.4.2 si nu pot sa dau root,am instalat aplicatia KingoRoot si ca sa dau root trebuie sa activez USB debugging,l-am activat si nu mi-l recunoaste,spune ca trebuie sa activez USB debugging dar eu il am activat mereu si nu merge sa dau root,apoi am incercat RootGenius si la fel nu merge,spune ca Your phone is so solid to root si zice not enough storage in your phone,va rog frumos ajutati-ma sa dau root la telefon nu stiu ce sa mai fac, dau funda pentru cel mai bun si cel mai clar raspuns! sad

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna!
Se pare ca multi dintre noi se splang cu diferite probleme legate de telefon... https://www.youtube.com/watch?v=71ItnXuWZio&spfreload=10

| Axys a răspuns:

Sper sa
te ajute happy