| Saratzzelu a întrebat:

Am si eu o problema, am un LG Optimus L5 E460, si cand imi trimite cineva un mesaj cu "=" adica egalul ala, telefonul se restarteaza. De ce? Si cum pot remedia acest lucru? Am auzit ca asta e un fel de smecherie, si la mai multe telefoane se intampla.

Răspuns Câştigător
| Rockstyle a răspuns:

Am acelasi telefon si am avut si eu problema ta.Solutia este sa iti instalezi o noua mesagerie (Message Clasis kitkat cata pe android market)si dezactiveazo pe cea veche.Astfel cand vei primi mesaj sa primesti pe noua mesagerie. Bafta!

1 răspuns:
| soket a răspuns:

Farsa cu egalul e un bug la android, majoritatea e la Huawei, zte, yezz, etc, incearca sa dai update la android sau sa reinstalezi android-ul.