| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Am un Nokia C3. De cate ori incerc sa vad un video pe el, mi se inchide web browseru.
Acum cateva zile (2-3), nu mai puteam sa intru pe fb de pe tel. Am mai incercat ieri, dar tot nu mergea, asa ca am sters aplicatia de fb de pe tel si am zis sa o reiau.
Surpriza, de cate ori incerc sa downloadez ceva mi se inchide web browser.

1 răspuns:
| Marcu_Paul_Claudiu_1994 a răspuns:

Ori nu mai nici un mb de navigare ori nu ai niste setari salvate