| Ioana128373i a întrebat:

Buna la toti! Cine ar putea sa ma ajute si pe mine cu un sfat? De cateva luni nu stiu ce are telefonul meu(care e un nokia 1680 classic). Cand incerc sa il deschid telefonul (fiindca n-am mai facut asta de mult pentru ca n-am putut) mi se inchide iar eu trebuie sa il deschid inapoi dar se inchide la loc. Acum o luna puteam sa deschid telefonul dar pe orice apasam se inchidea(atunci puteam deschide telefonul). Iar la inceput, acum cateva luni(inainte de luna septembrie puteam sa apas pe orice tasta dar nu puteam sa intru in meniul telefonului. Ce credeti ca are telefonul? Va rog ajutati-ma cu un sfat!

Răspuns Câştigător
| Misterpablo a răspuns:

Posibil sa numai tina bateria, pentru a te convinge deschide telefonul cu incarcatorul in priza si te vei convinge daca este sau nu acumulatorul, daca nu merge asa fugi cu el la un service.

2 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Mai prietene eu cred ca are probleme cu bateria, schimba-eu!

| Ioana128373i explică:

Chiar si cand este incarcata bateria telefonul se inchide. Am incercat sa incarc bateria telefonului si a stat telefonul mai mult de o noapte la incarcat dar nicio modificare. Asta am uitat sa mentionez.