| Barbu_George_2000 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un Huawei P8 lite. Il am de un an si ceva si acum cateva zile nu am mai putut sa ma conectez la nici un rutar, de ce? El imi arata reteaua dar dau sa ma conectez si imi zice ca nu s-a putut accesa reteaua. Am incercat sa il fac, i-am dat restart din fabrica, l-am resoftat dar nimic tot asa, totul merge perfect in afara da conectarea la wifi. POT SA II MAI FAC CEVA SAU NU?

1 răspuns:
| Gamer19Paul a răspuns:

Pai si eu am Huawei si trebuie sa apesi mai multe ori pe retea deasupra retelei este un cerculet care se învârte dupa ce nu se mai invarte tot apasă si o sa scrie se conectează. Bafta!