| Petre25565 a întrebat:

Salut, am si eu un Iphone 6s plus si vreau sa fac screen share la un LG smart.
Cum as putea face FREE fara nici-un cablu, ca pe net nu gasesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci mirrorring fara Apple TV sau un televizor nou, mai greu. Incearca aplicatia ApowerMirror

| Petre25565 explică (pentru anonim_4396):

Asta e pentru calculator sau telefon

| anonim_4396 a răspuns (pentru Petre25565):

Pentru conexiunea dintre calculator si telefon, ca apoi sa conectezi calculatorul (sau laptopul, pentru ca probabil il poti aduce mai usor mai aproape de televizor) la televizor.
Incearca si cu aplicatiile de aici si vezi ce noroc ai: https://www.google.ro/......rt-tv/amp/