| DSGline a întrebat:

Buna Ziua TPU! As vrea sa stiu daca imi reinoiesc abonamentul la Cosmote. Si optez pentru un abonament Free S mai este disponibil Allview A4ALL? Daca nu, cosmote smart share e de calitate? Merita sa il achizionez. Nu vreau pareri care bat campii si comparitii cu alte high-enduri. Multumesc

1 răspuns:
| BencheaAdelin a răspuns:

Poti sa cumperi Allview a4all prepay din germanos eu asa am facut am dat 350 de lei si am primit cartela cu 5 euro si casca bluetooth, incarcator auto.