| Aditzu93 a întrebat:

Salut am si eu un ZTE Racer 2 cu sistem de operare Android 2.2 si de cateva zile a inceput sa imi pice semnalu mai exact dupa ce am dat sa revina la setarile din fabrica, poate cineva sa imi spuna ce are? Eu cred ca este ceva din setarile telefonului. Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar de ce i-ai dat revenire la setarile din fabrica?

| Aditzu93 explică (pentru darrio2007):

Pentru ca imi dadea multe erori

| darrio2007 a răspuns (pentru Aditzu93):

Si acum iti pica semnalu`.Nu este din setari.Mergi la un service cu el.

| Aditzu93 explică (pentru darrio2007):

Uite azi am bagat cartela in alt telefon si tot asa are momente cand imi pica semnalu. De la ce poate fi ca stiu ca o cartela im mod normal cand e nu mai merge deloc nu mai are semnal