| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am un telefon Philips 3g (cred), sistem de operare android si de cateva zile nu mai pot face poze, nici video si nici camera de pe fata nu merge. Cand deschid camera imi apare ecranul negru si dupa cateva secunde imi spune "galeria s-a oprit" sau ca nu raspunde. Am incercat si cu alte aplicatii cum ar fi retrica dar nu merge cu niciuna.
Camera telefonului nu cred ca are nimic deoarece telefonul e aproape nou si acum cateva zile mergea perfect.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| GreuPtm a răspuns:

Salut incearca sa dai un update la cel mai nou android de suporta tel sau un restore sa revina la setarile din fabrica daca nu isi revine inseamna ca s-a dus camera Fundawinking