| anonim_4396 a întrebat:

Am solicitat schimbarea unei optiuni de abonament la Orange si mi s-a spus ca abonamentul se va schimba intr-o saptamana, insa m-am cam razgandit, se mai poate anula? Deci inca nu mi s-a schimbat abonamentul, dar urmeaza in cateva zile, pot anula cumva, ca nu mai tin minte sigur daca s-a pomenit de anularea noii optiuni. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DanCatalin2014 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i suni pe cei de la Orange si sa vorbesti cu ei, sa le spui ca ti-ai schimbat optiunea si ca nu mai vrei si sigur vei rezolva cu ei...