| Andrei907 a întrebat:

Salut, am un Acer cloudmobile s500 si am vrut sa pun niste melodii pe card cand l-am conectat la pc imi arata la stocare sd doar un fisier lost.dir si am pus niste melodii in el dar la telefon la memorie imi apare ca nu e ocupat nimic nici pe card nici pe memoria telefonului desi am melodiile in telefon.De ce?:S

2 răspunsuri:
| Myyca a răspuns:

Poate nu s-au transferat pe card. Incearca din nou.

| Andrei907 explică (pentru Myyca):

S-au transferat pentru ca le am pe telefon dar nu-mi apar ca ocupa spatiu nici pe card nici pe telefon