| ema2001 a întrebat:

Salut,am un iPhone 3G S si am o mare problema...
Nu s-a pornit doar daca este in priza..in momentul in care l-am scos se opreste...va rog ajutati-ma! Dau funda!
La PC nu mi se conecteaza; Pot sa intru pe el doar daca este in priza la incarcator de iPad, daca il bag la incarcatorul lui nu se incarca.Cand il bag la incarcatorul de iPad imi zice ca bateria este 100% dar cand il scot se opreste si nu il mai pot porni nicicum crying

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Asta inseamna ca nu-ti sta bateria incarcata, poti incerca cu un alt incarcator de iphone, daca nu merge. cel mai rau caz service happy