| aSSaSSinSS a întrebat:

Salut am un iphone 3g si am sters din greseala apelurile. cum as putea sa le recuperez ca am nevoie de acel numar

P.S: nr nu era salvat in telefon

Răspuns Câştigător
| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Salut, nu prea ai cum! doar daca asta iti ca arata si deleted content: http://www.oxygen-forensic.com/en/software/iphone/ Bafta!