| Ionica9119 a întrebat:

Am sters acum ceva timp un numar de telefon de pe cartela SIM (Orange), iar acum am nevoie disperata de acel numar! As putea sa-l recuperez in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| anonim333 a răspuns:

Din pacate nu il mai poti recupera.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu cand adaugi un nr de telefon in agenda ai optiunea de a salva acel nr fie pe sim, fie in telefon, fie in ambele locatii. Daca ai salvat in ambele locatii iar acum ai sters doar de pe sim il poti recupera.

| eduardpuiu93 a răspuns:

Fa-ti pe www.orange.ro cont online cu numarul tau de telefon. Apoi o sa gasesti pe acolo optiunea de a-ti arata un desfasurator despre apeluri primite si unde ai sunat. Daca ai sunat acea persoana ( nr pe care nu il mai ai ) vei gasi pe acolo numarul;)

| Ionica9119 explică:

Nu m-ati ajutat deloc, dar multumesc!

| David97tpu a răspuns:

Imi pare rau, dar nu ai ce face