| RxDooM a întrebat:

Salut am un iphone 4s de 3 ani cu ios8 pe el si nu prea mai face fata.As vrea sa-l schimb si am auzit ca pot sa merg unde l-am cumparat si sa-l dau inapoi si sa dau diferenta pt un model mai nou doar ca nu stiu exact ce trebuie sa fac si cu ce acte sa ma duc acolo si cu ce telefon pot sa-l schimb. ajutati-ma

4 răspunsuri:
| 123surprise a răspuns:

Probabil era o oferta mai veche nu am auzit de nimic nou care sa sune asa

| Alelulu a răspuns:

Trebuie sa mergi la un sediu Apple, chestia asta se numeste buy back e valabila mergi cu iphone-ul tau si cu actele de la el si ei iti vor spune ce diferenta trebuie sa dai pentru ce model doresti happy

| Alelulu a răspuns:

Ps. ca sa ti l schimbe trebuie sa nu fie cumparat de la firme pe abonament (Orange Vodafone telekom etc)sau in rate, ci cash. :d

| RxDooM explică:

Ii pe abonament si nu mai am factura de la el.in cel mai bun caz..nu pot sa primesc niste banuti pe el?