| NemNUZ a întrebat:

Salut vreau sa schimb Iphone 4 cu Iphone 4s si as vrea sa stiu ce diferenta s-ar merita?

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Sunt muli factori. Depinde cum arata iPhone-ul tau. Daca e cu sau fara Gevey SIM, daca are sau nu Jailbreak, ce culoare are, cum se prezinta, si ce capacitate are. La fel si iPhone-ul 4S. In general, se merge pe o diferenta de 500 de lei.

3 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Pai, diferentele ar fi : Iphone 4 are camera de 5 mpx, iar Iphone 4s are camera de 8 mpx.
Cred ca, cam astea ar fi diferentele. Ar putea fi si pretul mai scump, acum depinde de magazin.
Succes!

| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! daca iphone-ul tau arata superb. mai exact frumos. Diferentele dinte Iphone 4 si iphone4s este diferenta ca iphone4s are procesoru mai mare si merge un pic mai bine. daca iphone4s al lui arata bine. fara zgarieturi... se meritabig grin
Bafta!
Fundita te rog?puppy dog eyes

| ZuettH a răspuns:

Sa stii ca nu merita... si eu am facut aceesi chestie dar sa stii ca poti sa iti abgradezi softul si ii ca un iphone 4 s