| gavrilalex a întrebat:

Am un ipod touch 2g de ceva vreme. pana acum l-am incarcat la PC cu cablul original. Apoi mi-am luat un incarcator din acela cu multe mufe, printre care si o mufa de iphone, asa ca dupa aceea l-am incarcat la priza. A mers asa ca l-am incarcat mult timp cu el. Apoi mi s-a ars si a trebuit sa-l incarc tot la pc. L-am lasat la incarcat o noapte iar dimineata am fost sa-mi iau alt incarcator ( Indentic cu primul ) dar ipod-ul nu se mai incarca! Se incarca doar la PC. ( Incarcatorul merge ) Vreau neaparat sa-l incarc la priza! HELP! FUNDa

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti incarcator original de Iphone.Ai avut noroc ca nu ti-a bulit Iphone-ul.Te costa mai mult.