| juncubogdan a întrebat:

Salut am un Nokia C3 si doresc sa ma conectez la wireless la pcu meu am am prin WLANs am prin upc si cand sa ma conectez imi apare o discheta un lacat adica ca are parola dar cand dau conectare nici nu ma lasa sa bag parola intra direct si imi spune incorect security LOOL... si cand merg la liceu am acolo wireless si acolo merge ....VA Rog cine Stie SA-mi spuna si mie

1 răspuns:
| Blade82 a răspuns:

Posibil ca parola la router sa fie setata intr-un mod de criptare neagreeat de telefonul tau. Incearca sa intri in setarile de wireless din router si sa lasi reteaua fara parola doar sa vezi daca merge asa apoi sa pui o parola cu un tip de criptare mai simplu.