| qwertyu76 a întrebat:

Am un Nokia C3-00 cu tatstatura qwerty.Am si un wireless acasa cu parola, am spus parola catorva persoane iar la ei merge sa se conecteze si functioneaza chiar bine, dar cand incerc si eu sa ma conectez si scriu parola foarte corect imi spune :Siguranta inorecta

Stie cineva ce pot face? Funda big grin

2 răspunsuri:
| Cossta a răspuns:

N`am inteles, ce treaba are telefonul cu wireless? Fii m`ai explicit.

| qwertyu76 explică:

Nu ma pot conecta la propiul wireless iar alte persone carora le-am spus parola merge sa se conectese iar eu scriu parola corect si imi zice : siguranta incorecta