| Cristian_Mihai_1994 a întrebat:

Am un Nokia lumia 625 si am probleme cu aparatul foto... Nu mi se mai vede clar, se vede incetat si cu punctulete. Aveti idee cam cat ar costa ca sa o schimb sau daca se poate pune una mai mare (8mp) si cati banii este?

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

NU se poate pune una mai mare. Si pretul componentei este de 20-30 lei iar mana de lucru in jur de 25 lei.
Iti recomand sa te duci la un service specializat ca sa nu te trezesti cu alte probleme dupa.

| Cristian_Mihai_1994 explică:

Pai la service ma duceam cu el... Doar voiam sa imi fac o idee cam cat ar costa.