| DiDixxx a întrebat:

Hello! Am un Nokia lumia 610 si nu stiu cum am reusit si l-am scapat jos! si din nefericire nu`mi mai merge camera foto/video. cand intru imi apar niste dungi colorate, si eu cred ca ar fi sparta in interior. aveti idee cam cat ar costa una noua?

1 răspuns:
| Alexander121 a răspuns:

Ar putea fi sparta sau ar putea fi fletul rupt, flet fiind cablu de conexiune de la placa de baza la camera asta in cazul in care nu stiat, o reparatie tera csta intre 50-si 120 de ron...depinde la ce servici gsm mergi