| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un Nokia X (cu android)... si as vrea sa imi descarc aplicatiile direct pe SD card dar nu stiu cum.
Cel mai bun raspuns si cel mai rapid primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| OAndrei33333 a răspuns:

Pii te duci unde-i fisierul si ii dai optiuni mutare pe cartela de memorie si cam asa

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.Ca sa functioneze corespunzator aplicatiile trebuie sa fie in memoria interna.A telefonului.

| Emy007 a răspuns (pentru Adytzu088):

Pune din nou linkul

| Emy007 a răspuns (pentru Adytzu088):

Un pic cam greu dar iti dau funda pentru ca am gasit acest canal de youtube