| Number17 a întrebat:

Am un Samsung galaxy A8 2018 de aproximativ 5 luni.În acestea 5 luni l-am scăpat de cam 8 ori având husă și folie.Astăzi când l-am scăpat a început să se audă un "zdăngănit" din interiorul lui.Credeți că s-a desprins ceva? Cum pot remedia problema.Țin să menționez ca telefonul merge perfect, doar că zdrăngăne când îl scutur

Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Salut. Cinestie poate a scapat ceva in interior poate un surub ceva! sau poate o bucata de plastic mica.
Daca telefonul merge nu are trebui sa ati faci griji doar nu vre sa te duci la gsm pentru asa! Mai dai si bani aiurea

1 răspuns:
| SLexuS a răspuns:

E probabil sa fi desprins, poate a căzut un surupel, cel mai indicat du-l la service dacă mai ai garanția, sau du-l la o revizie