| Calin2002 a întrebat:

Hei, am scapat telefonul in apa ( Samsung galaxy trend plus ) merge perfect dar nu se mai incarca sad
Ce pot face? Am nevoie de un raspuns urgent!

1 răspuns:
| Extraterestru2 a răspuns:

Mie la Samsung Galaxy SII mi s-a intamplat fix la fel doar ca in plus nu avea semnal. L-am dus la un service si mi s-a spus ca daca il aduceam cu cateva zile inainte ( l-am dus dupa vreo 2 saptamani laughing ) poate mai puteau sa fac ceva, dar acum apa a intrat in nu stiu ce (nu mai tin minte cum au spus) si nu mai are ce sa ii faca...Ti-as recomanda sa il duci rapid la un service sau la o persoana cunoscuta in acest subiect.