| wertss a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace 5830 i, l-am gasit pe o banca.
Am incercat sa gasesc desenul de la deblocarea tastaturii si s-a blocat.
Am incercat varianta "google" cat si varianta din bios al telefonului.
Intrebarea mea este :
Sa merg cu el la un centru de servicii telefoane pentru resoftarea telefonului sau sa incerc singur?

Răspuns Câştigător
| ciupirumariusionut a răspuns:

Da.Du-te la un service gsm si ii spui sa t-il resofteze(din motivul ca nu ii mai stii desenul de deblocare).T-il resofteaza si dupa merge! Bafta

3 răspunsuri:
| Adrian199999999999996 a răspuns:

Pai ai incercat sa tii apasat pe tasta de volum? sau cea de meniu? unii mai seteaza si deblocare de urgenta prin metodele acestea.

| wertss explică (pentru Adrian199999999999996):

Am incercat dar nimic. Oricum mersi. Bafta

| wertss explică (pentru ciupirumariusionut):

Asa e cel mai bine, mersi!